Hakkımızda

Biz  Kimiz ?

                  Bulgaristan.Gen.Tr ; IZMIR35 Eood  firmasının bir markası olup 2001 senesinden beri yurtdışı eğitim danışmanlığı ve rehberliği sektöründe hizmet vermektedir.Sofya merkezli olarak kurulan IZMIR35 Eood bu projesinde Türk vatandaşlarına yönelik her türlü danışmanlık hizmetini vermeyi hedefleyerek kurulmuştur.

 

                  Bulgaristan.Gen.Tr resmi temsilcisi olduğu onlarca Bulgaristan Üniversitesi, kolej ve dil okulu ile yurtdışında eğitim görmek isteyen kişilere güvenilir, etkin ve kaliteli eğitim danışmalığı hizmeti vermektedir.Herbiri konusunda uzman danışmanlarıyla, öğrenciler için en doğru seçenekler belirlenmekte ve bu öğrencilerin okul, konaklama seçimi, vize işlemleri, transferler,okul kaydı,oturum işlemleri,sağlık sigortası işlemleri sağlamaktadır.


                 Amacımız öğrencileri iyi analiz ederek onlar için en uygun seçenekleri saptayıp sunumlar yapmaktır.Bulgaristan.Gen.Tr olarak öğrencilerimize müşteri gözüyle değil bizden biri gözüyle bakmaktayız.Başarılarımızın bizce en önemli dönüşü öğrencilerimizin memnuniyeti ve bize duydukları güvendir. Bu memnuniyet ve güven güçlü adımlarla yolumuz da ilerlememizde ki en büyük itici gücü oluşturmaktadır.

 

Sizin İçin Yaptığımız Çalışmalar ;

 

                 Profesyonel ekibimiz sayesinde , Bulgaristan’da bizim sadece bizim tarafımızdan gerçekleşen, öğrencilerimizin okula yerleştirilmesinden sonra, öğrencinin eğitim aldığı süreçte okul devamsızlığı, ders problemleri, olası yurt problemleri ya da arkadaş 
sıkıntılarını ebeveynler ile paylaşarak ortak bir çözüm bulma yoluna gidilmesidir.Her üniversite’de bulunan üst sınıftan ekibimizdeki arkadaşlarla her zaman öğrencilerimizle iletişim halindeyiz.

Bu yüzdendir ki danışmanlık şirketi seçerken mutlaka daha öncesinden size öncelikli olarak velilerinin, daha sonrada öğrencilerinin referanslarını vermelerini isteyiniz. Özel olarak isteyen velilerimize öğrencinin sosyal ve eğitim krokilerini 3 aylık periyotlarla veriyoruz

 

Amacımız ? 

 

                  Bulgaristan.Gen.Tr  olarak amacımız hep,sizi ve tanıdıklarınızı bir hayat boyu kazanmak olmuştur.Bunun için gereken her zaman yapılır.Sizin mutluluğunuz,bizim gururumuzdur.

 

HAKKIMIZDA
ANKETE KATILIN

Bulgaristan'da Üniversite Tercihinizi oylayınız.

  • Sofya Teknik Üniversitesi
  • Sofya Tıp Üniversitesi
  • Sofya Üniversitesi
  • Sofya İnşaat ve Mimarlık Üni.
  • Plovdiv Teknik Üniversitesi
  • Plovdiv Tıp Üniversitesi
  • Pleven Tıp Üniversitesi
  • Sofya Spor Akademisi
  • Diğer
ÜNİVERSİTE BUL

0 ( 541) 496 51 87